Sunday, September 20, 2020
Články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Pro začátečníky
Tuesday, February 20, 2018
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Ultra Prism PCD - Imperial Command - Empoleon
Autor: Jakub @ 3:00 PM :: 562 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism nese jméno Imperial Command a obsahuje vodní Pokémony. Hlavním představitelem je Empoleon, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
Monday, February 19, 2018
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Ultra Prism PCD - Mach Strike - Garchomp
Autor: Jakub @ 2:48 PM :: 585 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism: Mach Strike, který je složen z dračích a bojových Pokémonů. Hlavním představitelem je Garchomp a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
Friday, January 19, 2018
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Ultra Prism
Autor: Jakub @ 5:48 PM :: 1009 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Ultra Prism. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Ultra Prism byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
Monday, January 15, 2018
Prerelease Pokémon Sun and Moon: Ultra Prism
Autor: Jakub @ 3:41 PM :: 614 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Ostatní, Pro začátečníky
O následujících dvou víkendech máte možnost se zúčastnit otevíracích turnajů nové sady Sun and Moon - Ultra Prism! V článku se mrkněte na podrobnější informace.
Celý článek...
Thursday, October 26, 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Shining Legends
Autor: Jakub @ 10:19 PM :: 478 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Edice Pokémon Shining Legends je speciální mini edice letošního roku. Najdeme zde zhruba 80 karet a stejně jako u Generations boostery najdete pouze ve speciálních produktech nebo v Shining Legends Elite Trainer Boxu. Vzhledem k tomu, že speciální produkty obsahují spoustu promo karet nebo sběratelský odznáček, tak je tato edice velmi zajímavá nejen pro hráče, ale hlavně pro sběratele.
Celý článek...
Thursday, October 19, 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Crimson Invasion
Autor: Jakub @ 12:58 PM :: 1109 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 4 - Crimson Invasion je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Crimson Invasion. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Crimson Invasion byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
Tuesday, October 10, 2017
Pokémoní liga - ZŠ Satalice
Autor: ImmortalCZ @ 12:02 PM :: 681 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Ostatní, Pro začátečníky
 V dnešním článku jsme si pro Vás připravili krátké vysvětlení pojmu pokémoní liga a představení nového ligového místa v Praze.
Celý článek...
Friday, September 29, 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Sun and Moon - Burning Shadows: Luminous Frost - Alolan Ninetales
Autor: Jakub @ 2:58 PM :: 983 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows nese jméno Luminous Frost a obsahuje vodní a ohnivé Pokémony. Hlavním představitelem je Alolan Ninetales, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
Monday, September 25, 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Burning Shadows: Rock Steady - Lycanroc
Autor: Jakub @ 2:37 PM :: 700 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows: Rock Steady, který je složen z bojových a psychických Pokémonů. Hlavním představitelem je Lycanroc a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
Friday, June 02, 2017
Varování o falešných kartách Pokémon
Autor: rasik8 @ 1:56 PM :: 2272 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Pro začátečníky
Rostoucí popularita karetní hry Pokémon s sebou bohužel přináší i stinné stránky. Mnoho z vás čtenářů se nám poslední dobou ozývá, že se setkali s falešnými kartami, které vypadají na první pohled podobně jako ty originální, nicméně jsou zcela bezcené a na turnaji se hrát nesmí. V dnešním článku vám ukážeme, jak takové karty poznat a jejich koupi se vyvarovat.
Celý článek...
Page 1 of 4First   Previous   [1]  2  3  4  Next   Last   

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Terms Of UsePrivacy Statement