Friday, July 10, 2020
Články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, March 24, 2015
Legends of Hoenn (Pokémon Collector's Tins)
Autor: rasik8 @ 10:34 PM :: 2004 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: PR články, Novinky ze světa Pokémon
 

Legends of Hoenn (Pokémon Collector's Tins)


Pamatujete na region Hoenn? Mezi nejvzácnější Pokémony zde patřili Groudon a Kyogre. Nyní je můžete mít ve formě silné promo karty jako alternativu ke kartám z aktuální sady Primal Clash! Tito Pokémoni totiž disponují totožnými schopnostmi i útoky!

Window Tin je rozšiřující balení, které hráčům nabízí 4 boostery, speciální online kód a promo kartu Pokémona Groudona EX / Kyogre EX (záleží na volbě vaší krabičky). Vše je zabaleno v praktické kovové krabičce, která slouží také jako zásobník na karty. 
Booster je doplňkové balení o 10 kartách, kterými si hráči mohou rozšířit svou sbírku nebo vylepšit si svůj balíček. Obsahuje úplně všechny karty z dané sady, tedy od Stage 2 Pokémonů po Pokémony-EX, Full Art karty, Shiny Pokémony či Trenéry. K tomu je přidaná i 11. karta v podobě online kódu, který vám otevře booster na online simulátoru pokemontcg.com.

Hlavním lákadlem tohoto Window Tinu je promo karta, díky které je tohle balení pro hráče velmi zajímavé. Legends of Hoenn Tins obsahují Pokémony Groudon EX a Kyogre EX. Pokud si tedy chcete postavit balíček okolo těchto Pokémonů, pomocí Tinu se k nim dostanete za velice rozumnou cenu! Neváhejte využít skvělé nabídky a pořiďte si silné Pokémony za skvělou cenu!

Pokémon Legends of Hoenn Collector's Tins
můžete koupit za zvýhodněnou cenu 449,- na našem eshopu Veselý Drak.


Chcete vědět, co najdete uvnitř Tinů? Mrkněte se na anglický unboxing Hoenn Tins:

Team Pokémon Guru

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Terms Of UsePrivacy Statement